Про роботу комісії з питань фінансування розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

Дата: 07.11.2019 08:57

06 листопада комісія з питань фінансування розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства провела виїзну перевірку виробничої діяльності фізичної особи-підприємця Пшенки Олександра Валерійовича з метою підтвердження фактичних обсягів робіт, виконаних суб’єктом господарювання.

Перевірка діяльності ФОП проводилась у відповідності до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587.

Згодом за результатами виїзної перевірки відбудеться засідання комісії, на якому буде розглянуто питання щодо попередніх обсягів компенсації.