Вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери України від в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 01.11.2019 15:29

Шановні працівники соціальної сфери Бахмутського району!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –

Днем працівника соціальної сфери України!

Ви присвятили себе нелегкій, але шляхетній справі: щоденно допомагати тим, хто опинився у складному життєвому становищі та потребує соціальної підтримки.

Сьогодні вашу допомогу відчуває більшість жителів Бахмутського району, які отримують пенсію, субсидію, різні види державної допомоги, користуються пільгами та перебувають під опікою соціальних працівників. Завдяки вашій самовідданій праці, відповідальності та небайдужому ставленню до чужої біди люди, які звертаються до вас, не втрачають віри в добро і справедливість. Ви даруєте їм надію на кращий завтрашній день, подаючи вчасно руку допомоги.

У день вашого  професійного свята хочу висловити вам глибоку подяку за відданість обраній справі. Від щирого серця  всім працівникам соціальної сфери Бахмутського району бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, миру, добра і злагоди в родинах, нових професійних успіхів і здобутків.

З повагою,

В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                   Тетяна Єрохіна