Дата: 30.10.2019 10:49

Бахмутська райдержадміністрація впродовж останніх років плідно співпрацює з  Міжнародним Комітетом Червоного Хреста щодо вирішення соціальних питань і задоволення нагальних потреб мешканців району.

30 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Під час зустрічі обговорювались шляхи подальшої співпраці з питань відновлення об’єктів соціальної сфери, укріплення матеріально-технічної бази навчальних закладів, поліпшення медичного обслуговування населення, організації транспортного сполучення.

Особливу зацікавленість у представників міжнародної організації викликало питання пасажирських перевезень у населених пунктах на лінії зіткнення. Тетяна Єрохіна розповіла, яка робота проведена райдержадміністрацією за даним напрямком. Наразі триває підготовча робота до проведення конкурсу з визначення перевізника, розробляються автобусні маршрути.

Тетяна Єрохіна висловила сподівання, що на початку наступного року  на території населених пунктів на лінії зіткнення буде організовано регулярні  пасажирські перевезення.