Звернення до громадськості в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2019 08:30

Шановні жителі Бахмутського району! Дорогі ветерани!

Сьогодні український народ вшановує відвагу і самопожертву тих, хто відстояв нашу землю в роки Другої світової війни. Доземний уклін і глибока вдячність всім ветеранам, учасникам минулої війни, партизанам, нашим співвітчизникам, які в тилу самовідданою працею наближали розгром ворога.

Минає час, але пам’ять людська навіки збереже ваш величний подвиг в ім’я миру, свободи та майбутнього прийдешніх поколінь.

Дякуємо вам, ветерани! Ваш життєвий шлях – приклад відданості Батьківщині та любові до рідної землі для українців, які сьогодні захищають суверенітет і незалежність нашої держави, боронячи східні кордони України.

Шановні ветерани, від усього серця бажаю вам миру, сил і наснаги, добра і затишку в родинах. Хай кожен ваш день буде зігрітий душевним теплом, увагою рідних і близьких людей.

Щиро зичу всім жителям Бахмутського краю мирного неба, довгих років щасливого життя на рідній землі.

З повагою,

В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                              Тетяна Єрохіна