A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тетяна Єрохіна зустрілася з представниками громади селища Новолуганське

Дата: 25.10.2019 14:49
Кількість переглядів: 841

Фото без опису

25 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками громади селища Новолуганське.

Під час зустрічі обговорювались питання діяльності закладів і установ соціальної сфери, в тому числі робота первинної ланки надання медичної  допомоги населенню. На теперішній час недоліки, які мали місце, усунені. Новолуганська амбулаторія протягом робочого тижня прийматиме матеріали для проведення лабораторних аналізів і досліджень й доставлятиме їх до Світлодарської міської лікарні.

Також обговорювалась робота Новолуганської філії ПСМНЗ школа мистецтв № 2 селища Опитне, де працюють фортепіанне та художнє відділення.  Було зазначено, що ізостудія користується особливою популярністю серед дітей та молоді селища. Про це свідчить зростання кількості бажаючих відвідувати заняття художнього відділення.

Спілкуючись з керівником району, мешканки селища висловили побажання, щоб у Новолуганському, як у Світлодарську та Миронівському, також було відкрито молодіжний центр. Уважно їх вислухавши, Тетяна Єрохіна наголосила, що це питання неможливо успішно вирішити без згоди та підтримки з боку керівництва Новолуганської сільської ради. Треба спілкуватись, домовлятись, звертатися з пропозиціями до облдержадміністрації задля вирішення фінансових і організаційних питань. Тетяна Єрохіна запевнила, що побажання громадськості обов’язково буде враховано, і в подальшому райдержадміністрацією спільно з Новолуганською сільською радою буде розглянута можливість відкриття молодіжного центру в сел. Новолуганське.  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора