A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На засіданні районної комісії прийняли рішення про виплату грошової компенсації з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 24.10.2019 15:32
Кількість переглядів: 686

Фото без опису

24 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію, та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

Засіданню районної комісії передувала кропітка робота УПСЗН райдержадміністрації та інших причетних структур щодо визначення осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які відповідно до чинного законодавства мають право на виплату грошової компенсації за рахунок коштів  державної субвенції на придбання житла, та підготовки  й надання відповідних пропозицій для погодження в облдержадміністрації.

Сьогодні члени комісії розглянули заяви та документи, надані до управління праці та соціального захисту райдержадміністрації для виплати у 2019 році  за рахунок субвенції з державного бюджету грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, віком від 18 до 23 років та особам, прирівняним до їх числа, які перебувають на квартирному обліку в міських, селищних і сільських радах Бахмутського району.

За результатами розгляду документів комісією прийняті рішення про виплату грошової компенсації на придбання житла 15 особам із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Одному заявнику відмовлено у зв’язку з наявністю в нього житла, отриманого в спадщину. Прийняття остаточного рішення за однією заявою відкладено у зв’язку з неявкою дитини на засідання комісії.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора