Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з питань погашення недоїмки зі сплати ЄСВ

Дата: 24.10.2019 10:51

24 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела другу робочу нараду з питань погашення недоїмки зі сплати ЄСВ за участі  фахівців Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області.

На нараді було наголошено, що саме органи місцевого самоврядування повинні активно долучитись до вирішення цього проблемного питання. На сьогодні сформовані списки платників місцевих податків  за територіальною належністю, які будуть передані до місцевих рад задля посилення роботи з підприємцями, керівниками підприємств усіх форм власності щодо погашення недоїмки зі сплати ЄСВ.

Тільки спільними зусиллями районної влади, органів місцевого самоврядування та Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції можна досягнути позитивних результатів у вирішенні питання погашення недоїмки та примусити платників податків ставитися більш сумлінно до виконання норм чинного законодавства.