Кожна дитина шкільного віку повинна мати можливість навчатися

Дата: 24.10.2019 10:00

У Бахмутському району приділяється пильна увага тому, щоб кожна дитина шкільного віку мала доступ до освітніх послуг. Організація навчання для дітей, які мешкають у населених пунктах прифронтової зони, має свої особливості.

Сашко з батьками проживає в сел. Гладосове. У цьому році він був зарахований до першого класу Новолуганської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У зв’язку з відсутністю регулярного транспортного сполучення існують об’єктивні труднощі щодо підвезення хлопчика до навчального закладу. У відповідності до чинного законодавства відділом освіти райдержадміністрації для нього було організоване індивідуальне навчання за сімейною (домашньою) формою навчання. У вересні від школи першокласник отримав необхідні підручники, прописи. Під час осінніх шкільних канікул родину учня відвідала директор школи Ірина Шарипіна, оглянула його зошити, перевірила вміння писати, читати, вести рахунок. Директор школи зазначила, що хлопчик виявляє бажання вчитися, набуті знання та навички свідчать про те, що матір регулярно проводить з ним заняття. Безумовно, учень і мати потребують допомоги з боку педагогів. З матір’ю та представниками гуманітарного штабу «Проліска – Світлодарськ» була досягнута домовленість, що два рази на місяць вони будуть привозити учня до Новолуганської школи для проведення консультацій з вчителем.