На нараді розглянули питання підвезення учнів ВЦА селища Зайцеве до навчального закладу в 2020 році

Дата: 22.10.2019 15:27

22 жовтня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів робочу нараду з питань підвезення в 2020 році учнів, які мешкають в населеному пункті Жованка ВЦА селища Зайцеве, до Опитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У нараді взяли участь фахівці райдержадміністрації та представники ВЦА селища Зайцеве.

Учасники наради обговорили варіанти вирішення вищезазначеного питання, а також визначення відповідальних осіб для супроводження дітей під час поїздки та витрати на організацію перевезення.

За підсумками наради вирішено, що до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік будуть включені заходи щодо перевезення дітей ВЦА селища Зайцеве до навчального закладу та передбачені кошти для реалізації програмних заходів. Відділу освіти райдержадміністрації доручено уточнити розрахунки витрат на організацію перевезення дітей.