Оздоровлення дітей у Центрі реабілітації «Сергіївка»

Дата: 21.10.2019 15:05

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області повідомляє, що Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно  реабілітації у 2019 році 10 дітей з Донецької області віком від 7 до 14 років  в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» (Одеська область).

Центр реабілітації спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.

Звертаємо увагу, що необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини (форма 070/0), лист щеплень та довідка про епід.оточення.

Оплата проїзду до м.Одеса (смт.Сергіївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків.

Період відпочинку дітей: з 19 листопада по 06 грудня 2019 року.

Запрошуємо батьків (осіб, які їх замінюють), бажаючих направити дітей на оздоровлення, до 24.10.2019 звертатися до Управління за адресою: м. Бахмут,    вул. Миру, 69 (кабінет № 11), тел. (0627)44-71-55 або 0501731765.

Просимо батьків (осіб, які їх замінюють) при собі мати наступні документи:
-    копія паспорта громадянина України одного з батьків (особи, яка їх замінює);
-    копія свідоцтва про народження дитини.