A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району

Дата: 21.10.2019 10:14
Кількість переглядів: 641

Фото без опису

21 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям  району. Діяльність комісії спрямована на дієву підтримку вразливих верств населення, тих, хто, опинившись у складних життєвих обставинах, потребує матеріальної та соціальної підтримки.

Члени комісії розглянули заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, ветеранам-ювілярам, для організації харчування дітей у школі.

За результатами розгляду документів комісією прийняті рішення про надання 8 громадянам допомоги на лікування на загальну суму 39, 000 тис. грн. За заявами 64 ветеранів з нагоди їх ювілею буде виділено по 500 грн. кожному.

Задоволені також 20 заяв про надання матеріальної допомоги на харчування 25 дітей в школі у жовтні 2019 року. Загальна сума, що буде спрямована на організацію харчування учнів 5-11 класів, становить 7,760 тис. грн.

Загальна сума матеріальної допомоги, яка згідно з рішенням комісії буде надана жителям Бахмутського району, становить 78,760 тис. грн.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора