У Світлодарській міській лікарні створені належні умови для харчування пацієнтів стаціонару за кошти районного бюджету

Дата: 21.10.2019 10:06

Вже місяць, як  пацієнти стаціонару Світлодарської міської лікарні отримують харчування за рахунок коштів районного бюджету. Це стало можливим завдяки ремонту харчоблоку лікарні, відкриття якого відбулось 30 липня поточного року.

18 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна з робочим візитом побувала у медичного закладі, оглянула приміщення харчоблоку, поспілкувалася з головним лікарем Геннадієм Гуржієм та пацієнтами, які проходять лікування в умовах стаціонару.

Керівник району зазначила, що в лікарні створені майже ідеальні умови для зберігання продуктів і організації харчування пацієнтів, дотримуються всі санітарно-гігієнічні вимоги. Наразі для хворих забезпечено збалансоване  4-разове харчування. Тетяна Єрохіна також цікавилась думкою пацієнтів з приводу організації харчування. Всі задоволені та дякують керівництву району, персоналу лікарні за турботу і увагу до хворих.