Жодне звернення до райдержадміністрації не залишається без уваги!

18 жовтня до в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної по допомогу звернувся учасник бойових дій, пенсіонер, голова громадської організації «Ветерани України м. Світлодарськ» Микола Маркович Головченко.

Громадянин скаржився на зневажливе ставлення до ветеранів з боку водіїв автобусів за маршрутом «Бахмут – Майорськ». Він особисто неодноразово відчув це на собі: при наявності відповідних документів, посвідчень йому відмовляли у пільговому проїзді, тим самим порушуючи його права, гарантовані державою.

Уважно вислухавши відвідувача, Тетяна Єрохіна запевнила, що його звернення не залишиться без уваги. Порушене питання буде розглянуто та вирішено спільно з Донецькою облдержадміністрацією.