Тетяна Єрохіна провела нараду з питань підготовки до весняної призивної кампанії 2020 року

17 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела нараду з питань підготовки до проведення в 2020 році призиву громадян на строкову військову службу та приписки до призовних дільниць на території Бахмутського району. У нараді взяли участь представники Бахмутського ОМВК, Світлодарської, Часовоярської та Сіверської міських лікарень.

У зв’язку зі зверненням Бахмутського ОМВК розглядалась можливість залучення лікарів району до роботи у складі військово-лікарської комісії,  обговорювались пропозиції медичних закладів щодо залучення вузьких спеціалістів на період роботи вищезазначеної комісії.

Тетяна Єрохіна зазначила, що райдержадміністрація в межах повноважень готова до співпраці у вирішенні питань, пов’язаних із призивом громадян на строкову військову службу, і в подальшому сприятиме проведенню призовної кампанії на високому організаційному рівні.