A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 16.10.2019 09:07
Кількість переглядів: 643

Фото без опису

16 жовтня в Бахмутській райдержадміністрації  пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, які очолює в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянуті 2 заяви. За результатами розгляду документів обом заявникам буде призначена державна допомога.

 На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 9 заяв щодо призначення житлової субсидії. За всіма заявами прийняті позитивні рішення. 

Важливим напрямком діяльності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є робота з внутрішньо переміщеними особами. Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянули 88 заяв, що надійшли від ВПО. За 84 заявами прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.  

Чотирьом  ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулись до УПСЗН райдержадміністрації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора