Вітання від в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної

Дата: 11.10.2019 15:17

Шановні ветерани та військовослужбовці Збройних Сил України!

Дорогі земляки! Від щирого серця вітаю вас з

Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та

Днем Українського козацтва!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують багатовіковий зв’язок поколінь, історію українського народу.

Захищати рідну землю завжди було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни.

Без сильної, боєздатної армії неможливо гарантувати державі безпеку, захист її суверенітету, стабільність, гідне місце у міжнародній спільноті. Велика людська подяка кожному воїну-захиснику, хто виконує свій громадянський і військовий обов’язок, захищає нашу країну

Дорогі наші захисники,  бажаю всім вам міцного здоров’я, довгих років мирного життя, успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності, незламної волі у подоланні труднощів військового буття та надійного родинного тилу.

Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові.

З повагою,

В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                Фото без опису             Тетяна Єрохіна