Про роботу мобільного соціального офісу УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 10.10.2019 08:47

З початку жовтня спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації у складі мобільного соціального офісу провели виїзні прийоми громадян в населених пунктах району: сел. Новолуганське, с. Кодема, м. Світлодарськ, смт. Миронівський,  смт. Луганське, с. Клинове, м. Часів Яр.

Державними соціальними інспекторами УПСЗН райдержадміністрації проведено 166 обстежень  матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживання, складено відповідні акти. Серед населення району проведена інформаційно-роз'яснювальна робота щодо призначення всіх видів державної допомоги, поновлення соціальних виплат.

У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії у зв’язку з набранням чинності нового Порядку призначення житлових субсидій, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі спеціалісти відділу прийому громадян, відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення провели широку роз’яснювальну роботу серед мешканців Бахмутського району щодо призначення з жовтня 2019 року житлової субсидії та надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі.