Бахмутський район готується зустріти гостей з усіх куточків України

Дата: 07.10.2019 13:33

13 жовтня в рамках Всеукраїнської акції «Покрова Героїв» до м. Світлодарськ завітає делегація представників різних областей, громадських організацій, що опікуються питаннями національно-патріотичного виховання.

7 жовтня з метою підготовки до зустрічі гостей в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Греком відвідали Світлодарську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де саме й проходитиме зустріч. Керівник району оглянула приміщення актової та спортивної зал, відремонтованих за допомоги Міжнародного Комітету Червоного Хреста, частину покрівлі, відновленої за кошти райбюджету.

Тетяна Єрохіна зазначила, що на теперішній час проблемним залишається питання ремонту даху над великою спортивною залою, що перебуває в аварійному стані. Наразі районна влада займається вирішенням цього питання.