Вітання від в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 05.10.2019 10:52

Дорогі вчителі,

ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом –

Днем працівників освіти України!

У освітніх закладах Бахмутського району зосереджений величезний інтелектуальний потенціал. Високий професіоналізм, безцінний досвід наших педагогів, їх відданість обраній справі гідні глибокої поваги і визнання.

Неможливо переоцінити роль учителя в житті сучасного суспільства. У ваших руках майбутнє української нації, нашої країни – діти. День, за днем, особистим прикладом, на уроках ви вчите наших дітей бути чесними, добрими, надійними, виховуєте в юних серцях любов до рідного краю, шанобливе ставлення до історії, культури та славних традиції свого народу.

Шановні працівники освіти! З нагоди вашого професійного свята зичу вам  міцного здоров’я та бадьорого настрою, мирного неба, родинного щастя, добра і затишку в оселях. Бажаю творчого натхнення та нових досягнень на педагогічній ниві.

Нехай ваші учні стануть вашою гордістю: порядними людьми, досвідченими спеціалістами, справжніми патріотами своєї країни.

З повагою,

В.о. голови Бахмутської  райдержадміністрації                       Тетяна Єрохіна