«Не біда, що сивина – це дорога крізь життя»

Дата: 04.10.2019 15:25

4 жовтня Бахмутський районний будинок культури зустрічав гостей – мешканців  селища Опитне, сіл  Іванівське, Зайцеве та міст Бахмут і Сіверськ. Вони завітали на  засідання клубного  об’єднання  «Разом з Іванівною», присвячене Дню людей похилого віку. Присутніх  привітали староста Опитненського старостинського округу Зосим Йорохов та голова клубного об’єднання «Разом з Іванівною» Неля Анненкова.

Керівник клубного об’єднання Людмила Головіна запросила всіх присутніх відвідати запашного чаю та, як завжди, підготувала цікаву розважальну програму. Гості із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, співали веселі частівки, танцювали, а ще вшановували ювілярів, про яких Людмила Спиридонівна підготувала зворушливі розповіді.

Творчі колективи та солісти районного будинку культури привітали людей похилого віку та подарували гарну концертну програму.