Тетяна Єрохіна провела нараду з питань передачі об’єктів соцсфери до комунальної власності Бахмутської міської ради

Дата: 04.10.2019 10:59

4 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та закладів культури, на якій розглядались питання передачі об’єктів соціальної сфери до комунальної власності Бахмутської міської ради.

Керівник підкреслила: головне, щоб процедура передачі закладів, установ, їхнього майна відбулася з дотриманням вимог чинного законодавства і були дотримані права людей, які на сьогоднішній час там працюють.

Пильну увагу Тетяна Єрохіна також приділила питанням функціонування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, організації навчально-виховного процесу на початку навчального року.

За підсумками наради були визначені організаційно-практичні заходи у зв’язку з передачею об’єктів соцсфери до комунальної власності Бахмутської міської ради, надані доручення керівникам