Увага! В Києві відбудеться ІІ Міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!»

Дата: 03.10.2019 09:01

16 жовтня 2019 року в м. Київ відбудеться ключова подія у сфері кіберзахисту – ІІ Міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!». Форум проходитиме за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори Форуму – торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Метою Форуму є обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні та ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки. Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ і бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю. Очікується понад 300 представників центральних і місцевих органів влади, державних підприємств,  установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України та інших країн.

У рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка «Кібербезпека» за участю державних і приватних компаній, які презентують свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту.

Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cybersecurity.ciseventsgroup.com .