Шкільний автопарк району поповнився новим автобусом

Дата: 02.10.2019 11:01

Напередодні Дня працівників освіти в Бахмутському районі сталася приємна подія: шкільний автопарк поповнився новеньким автобусом.

Шкільний автобус придбаний за залишки коштів освітньої субвенції. Наразі триває процедура з оформлення необхідних документів, після завершення якої автобус вийде на маршрут.

А вже сьогодні працівники райдержадміністрації на чолі з в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяною Єрохіною побували в салоні автобусу, на мить відчули себе його пасажирами та випробували на зручність.

Завдяки новому шкільному автобусу поїздки учнів, які навчаються в школах м. Часів Яр, стануть більш комфортними і приємними.

Велика подяка відділу освіти райдержадміністрації на чолі з Віктором Греком за проведену кропітку роботу щодо придбання ще одного транспортного засобу для перевезення учнів району до навчальних закладів.