Спільними зусиллями вирішене питання підвезення до школи першокласників із ВЦА селища Зайцеве

Дата: 02.10.2019 10:25

У цьому навчальному році в населеному пункті ВЦА селища Зайцеве, що розташований на лінії зіткнення, троє дітей пішли до першого класу Опитненської загальноосвітньої школи. За об’єктивних обставин, з урахуванням  безпосередньої близькості місцевості, де проживають першокласники, до зони проведення бойових дій виникли певні труднощі щодо підвезення  їх до навчального закладу.

В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, начальник відділу освіти Віктор Грек і керівник ВЦА селища Зайцеве Володимир Весьолкін обговорили можливі шляхи вирішення цього питання, розглянули різні маршрути та варіанти підвезення учнів до школи.

Спільними зусиллями проблема була вирішена: з першого жовтня організовано підвезення дітей до навчального закладу.

Бахмутська райдержадміністрація висловлює подяку Володимиру Весьолкіну за те, що впродовж вересня він за власною ініціативою сприяв підвезенню малечі до школи.