Нарада з питань підготовки до участі у Всеукраїнській акції «Покрова Героїв»

Дата: 01.10.2019 15:24

1 жовтня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з питань підготовки та проведення зустрічі в рамках Всеукраїнської акції «Покрова Героїв».

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, до Бахмутського району завітає делегація у складі представників різних областей, громадських організацій, що займаються питаннями національно-патріотичного виховання. Учасники наради розглянули план проведення зустрічі, розроблений відділом освіти райдержадміністрації, обговорили деякі організаційні питання.

Планом передбачена низка національно-патріотичних заходів щодо популяризації традицій та звичаїв українського козацтва, які проходитимуть на базі навчальних закладів м. Світлодарськ, смт. Миронівський, смт. Луганське, сел. Новолуганське та м. Часів Яр.