Вітання від в.о голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2019 09:52

Дорогі наші ветерани, представники старших поколінь!

Вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

На вашу долю випало чимало випробувань. Ви боронили Вітчизну від ворогів; у суворі післявоєнні роки відбудовували країну. Ви достойно жили, працювали, виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам і правнукам. Ви – приклад для наслідування сучасній молоді.

Тож прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого сьогодення та майбутнього української держави. Нехай осіння пора вашого життя буде світла, радісна, сповнена душевного тепла, уваги та турботи ваших рідних і близьких.

Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного мирного неба, сил і бадьорого настрою. Довгих і щасливих вам років життя!

З повагою,

В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                  Фото без опису                   Тетяна Єрохіна