У школах Бахмутського району завершується доукомплектація учбових кабінетів і комп’ютерних класів

Дата: 30.09.2019 15:37

Для шкіл, які розташовані в населених пунктах на лінії зіткнення, придбана сучасна оргтехніка та обладнання, що сприятиме створенню належних умов для проведення якісного навчального процесу.

На оснащення Новолуганської, двох Миронівських загальноосвітніх шкіл і Світлодарського НВК надійшли ноутбуки, проектори і мультимедійні екрани, придбані за кошти районного бюджету.

30 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна і начальник відділу освіти Віктор Грек з робочим візитом побували у Світлодарському НВК, на території якого тривають роботи з реконструкції спортивного майданчика зі штучним покриттям. Керівник району зазначила, що наразі вже завершений підготовчий етап, ремонтно-будівельні роботи проводяться згідно з графіком.