Засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян

Дата: 30.09.2019 10:55

30 вересня в Бахмутській райдержадміністрації в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

У ході роботи члени комісії розглянули питання укладення договору для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців Бахмутського району на жовтень 2019 року.

З метою забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян Бахмутського району на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування комісією прийняте рішення: управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укласти договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців Бахмутського району автомобільним транспортом на жовтень 2019 року в межах наданих бюджетних асигнувань з ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406»  і ТОВ ТП «Моноліт-Логістик ЛТД».