Звернення в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Дня усиновлення

Дата: 30.09.2019 08:55

30 вересня, в день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в Україні відзначається День усиновлення.

Від щирого серця вітаю хлопчиків і дівчаток, які знайшли своїх батьків. Вітаю всіх усиновлювачів, опікунів і прийомних батьків, які щодня своєю турботою та ласкою зціляють стражденні дитячі душі, дарують упевненість в завтрашньому дні.

Доля дитини, яка втратила рідних батьків,  нелегка. Треба докласти немало зусиль, щоб відродити у таких дітей віру в себе, в людей, допомогти знайти своє покликання в житті.

Я щиро дякую всім, хто дає їм відчуття справжнього родинного тепла, вселяє в їхні душі віру в життя, виховує їх самодостатніми, щирими та порядними людьми.

Дорогі діти й дорослі! Бажаю вам міцного здоров’я, добра, затишку в рідній оселі, миру, достатку і злагоди! Нехай здійснюються ваші мрії, та завжди поряд з вами будуть близькі люди, чия безмежна любов зігріває ваші серця.

З повагою,

В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації                           Тетяна Єрохіна