Жодне звернення мешканців району не залишається без уваги!

Дата: 26.09.2019 09:45

26 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела прийом громадян.

По допомогу до керівника району звернулись жительки сел. Новолуганське. Вони стурбовані, що вже майже рік протікає покрівля п’ятиповерхового житлового будинку, де вони мешкають. У квартирах на стелі, стінах з’явився грибок, що становить небезпеку для здоров’я мешканців, особливо дітей. Громадянки просили сприяти у вирішенні питання щодо ремонту покрівлі житлового будинку.

Уважно вислухавши відвідувачів, Тетяна Єрохіна запевнила, що їх звернення буде розглянуто в найкоротший термін. Керівник зазначила, що сприятиме у забезпеченні будівельними матеріалами, необхідними для проведення ремонтних робіт. Питаннями  щодо обстеження та ремонту покрівлі житлового будинку повинні займатись керівництво Новолуганської сільської ради та КП «Первомайське», оскільки це входить до їх повноважень, тому звернення мешканців сел. Новолуганське буде передано їм для виконання. Порушене питання перебуватиме на особистому контролі у Тетяни Єрохіної, доки не буде остаточно вирішене.