A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 25.09.2019 09:21
Кількість переглядів: 627

Фото без опису

25 вересня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації  Тетяни Єрохіної пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянуті 8 заяв. За результатами розгляду документів всім заявникам буде призначена державна допомога.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуті 16 заяв, у тому числі 14 заяв стосовно призначення житлової субсидії та 2 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. Всі заяви громадян задоволені.

Важливим напрямком діяльності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є робота з внутрішньо переміщеними особами. Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянули 53 заяви, що надійшли від ВПО. За 51 заявою прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.  

Двом ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.

Щоразу членами комісій проводиться кропітка робота з вивчення наданих на розгляд документів з метою прийняття об’єктивних рішень, раціонального використання державних коштів і недопущення порушень чинного законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора