Бахмутська районна
державна адміністрація

З увагою до потреб мешканців району!

18 вересня по допомогу до в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної звернувся пенсіонер, ветеран війни, який мешкає в смт. Зайцеве. Внаслідок проведення бойових дій постраждало його житло, пошкоджені вікна. З настанням холодів чоловік мерзне, тому вкрай необхідно замінити віконні блоки.

Уважно вислухавши відвідувача, Тетяна Єрохіна запевнила, що його звернення не залишиться без уваги. Вона особисто займеться вирішенням питання пошуку фінансових ресурсів задля проведення необхідних ремонтних робіт. Крім того, керівник району запропонувала громадянину подати заяву щодо призначення матеріальної допомоги на лікування, яка буде розглянута на найближчому засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Бахмутського району.