A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Апаратна нарада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної

Дата: 17.09.2019 13:25
Кількість переглядів: 536

Фото без опису

17 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневу апаратну нараду з начальниками відділів апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Коло розглянутих питань досить широке та охоплює всі сфери життєдіяльності району: виконання районного бюджету на 2019 рік, організаційно-практичні заходи щодо передачі об’єктів соціальної сфери до комунальної власності Бахмутської міської ОТГ, функціонування КУ «Бахмутський райтерцентр», закладів культури та внесення змін до їх статутів, підготовка проекту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік і проекту районної програми інформатизації тощо.

У полі зору керівника району постійно питання соціального захисту. Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації вчасно проводяться виплати різних видів державної допомоги. Згідно з графіком мобільний соціальний офіс УПСЗН райдержадміністрації проводить виїзні прийоми в містах і селах району, в тому числі й на лінії зіткнення.

Незабаром у культурному житті району відбудеться яскрава подія: 20 вересня в Бахмутському районному Будинку культури четвертий рік поспіль проходитиме районний фестиваль пісенної творчості дорослих фольклорно-вокальних колективів та окремих виконавців «Золотий барвінок».

У ході наради начальники управлінь і відділів доповіли про стан справ за напрямками діяльності очолюваних ними підрозділів, основні завдання на поточний тиждень. За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора