Виїзний прийом заступника директора департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Людмили Романенко

Дата: 16.09.2019 13:48

16 вересня у малій залі засідань адмінбудівлі Бахмутської райдержадміністрації відбувся виїзний прийом заступника директора департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Людмили Миколаївни Романенко.

Скориставшись нагодою, мешканка смт. Луганське звернулася за роз’ясненнями щодо призначення соціальних виплат дитині, яка має статус постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. На всі питання громадянці були надані вичерпні відповіді та роз’яснення.

Під час прийому жителька м. Світлодарськ висловила велику подяку фахівцям УПСЗН та служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації за чуйність, сумлінну та якісну роботу під час оформлення документів щодо призначення соціальної допомоги її онуці.

Як свідчить прийом, питання соціального захисту залишаються актуальними для багатьох мешканців району.