Засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації

Дата: 13.09.2019 14:58

13 вересня під головуванням Олександра Галушки пройшло засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації на період 2019-2021 роки.

Члени ініціативної групи розглянули питання про надходження та перевірку документів від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації.

Протягом відведеного часу до ініціативної групи надійшли документи від 15 громадських організацій та об’єднань, які мають намір взяти участь в установчих зборах. За результатами розгляду наданих документів, у відповідності до вимог Положення про Громадську раду при Бахмутській райдержадміністрації члени ініціативної групи прийняли рішення щодо  включення уповноважених представників інститутів громадянського суспільства до списку учасників установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації.

Ініціативною групою вирішено установчі збори з формування складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації на період 2019-2021 років провести 20 вересня об 11.00 в малій залі засідань адмінбудівлі райдержадміністрації.

Список кандидатів до складу

Громадської ради при  Бахмутській райдержадміністрації

Андрєянов

Геннадій Ілліч