Спільно вирішуємо нагальні питання Луганської селищної ради

Дата: 13.09.2019 11:48

Бахмутська райдержадміністрація та Луганська селищна рада плідно співпрацюють з питань нагальних потреб громади селища.

13 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілася з заступником селищного голови Володимиром Кувикіним. Під час зустрічі обговорювались питання відновлення інфраструктури селища: ремонт покрівлі адміністративної будівлі селищної ради, приміщення майбутнього центру дозвілля тощо.

Наразі з обласного матеріального резерву виділені будівельні матеріали для проведення ремонту покрівлі адмінбудівлі із залученням військових. Незабаром розпочнуться ремонтні роботи в амбулаторії. Також розглядалось питання ремонту приміщення громадського центру, куди мешканці зможуть звертатися з питань отримання послуг і консультацій фахівців Пенсійного фонду та інших державних установ.