Бахмутська районна
державна адміністрація

У Бахмутському районі готуються до вшанування вчителів з нагоди їх професійного свята

12 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення районного свята до Дня вчителя.

У ході обговорення було визначено місце та дату проведення святкового заходу: урочистості відбудуться 3 жовтня на базі Бахмутського районного Будинку культури.

Члени оргкомітету обговорили сценарний план районного свята, розглянули питання, що стосуються запрошення гостей, проведення церемонії нагородження грамотами та подяками працівників освіти, волонтерів, підприємств за допомогу в розвитку сфери освіти району, облаштування фотозон й інші організаційні питання.