Жодне звернення мешканців району не залишається без уваги!

Дата: 09.09.2019 14:27

9 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела прийом громадян.

Питання призначення та виплати різних видів державної допомоги  залишаються актуальними для багатьох мешканців району.

Сьогодні по допомогу до керівника звернувся пенсіонер, який проживає в селі Парасковіївка Соледарської міської ОТГ. У нього викликає занепокоєння те, що він не отримує в готівковій формі призначену субсидію для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги. Також громадянин попросив сприяти щодо виділення матеріальної допомоги задля проведення зубного протезування. Тетяна Єрохіна, уважно вислухавши відвідувача, запевнила, що з метою врегулювання порушених питань його звернення в найкоротший термін буде розглянуто фахівцями УПСЗН райдержадміністрації,  та згодом йому буде надана відповідь.

Жителька села Кодема, яка має ІІ групу інвалідності, звернулась до      в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації з проханням сприяти у виділенні земельної ділянки для сінокосіння. Тетяна Єрохіна зазначила, що мова йде про землі на території Кодемської сільської ради, тому дане питання належить до компетенції саме сільради. З метою його вирішення звернення громадянки буде передано до керівництва Кодемської сільської ради.