A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Апаратна нарада керівника апарату райдержадміністрації Надії Тутової

Дата: 09.09.2019 11:04
Кількість переглядів: 625

9 вересня керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова провела апаратну нараду з начальниками відділів апарату. Розглядались питання за основними напрямками діяльності, першочергові завдання на поточний тиждень.

На нараді пильна увага приділялась питанням кадрової політики. Відділу організаційно-кадрової роботи доручено провести перевірки та надання методичної допомоги з виїздом до місцевих рад з питань делегованих повноважень, ведення діловодства та кадрової роботи, підготувати оновлений телефонний довідник для розміщення його на офіційному сайті райдержадміністрації, вжити організаційно-практичні заходи задля проведення у вересні навчання місцевих голів й інформаційного дня.  

Начальникам відділів доручено підготувати питання для розгляду на навчаннях апарату райдержадміністрації, місцевих голів та інформаційному дні, обробити документацію за 2017-2018 роки для передачі на збереження до архіву, систематично проводити роботу щодо оприлюднення інформації у форматі відкритих даних.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора