Оздоровлення та відпочинок дітей Бахмутського району

Дата: 04.09.2019 16:22

Діти Донеччини направились на лікування та реабілітацію до Центру реабілітації для дітей «Сергіївка»

Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно продовження у 2019 році реабілітації українських дітей з Донецької та Луганської областей в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» (Одеська область).

Центр реабілітації спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.

10 дітей Донеччини, в тому числі 2 дитини Бахмутського району,  віком  від 7 до 14 років отримали безкоштовні путівки та направились на лікування та реабілітацію до Центру «Сергіївка».

Зміна триватиме з 31 серпня по 17 вересня 2019 року.

Бажаємо дітям гарного відпочинку, міцного здоров’я, нових друзів та яскравих емоцій!

Діти Донеччини повернулись з відпочинку в Оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» Львівської області

На запрошення Львівської обласної державної адміністрації 35 дітей Донецької області, в тому числі 4 дитини Бахмутського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, із числа дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, повернулися з  відпочинку в Оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» (Львівська область).

Зміна тривала 14 днів: з 16.08 по 29.08.2019.

Під час зміни діти зміцнили здоров’я, змістовно провели свій час, беручи участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, екскурсіях.