Про співпрацю Бахмутської райдержадміністрації з «Medecins du Monde»

Дата: 04.09.2019 13:19

У Бахмутському районі продовжує роботу Асоціація «Medecins du Monde» в Україні («Врачи мира»/MdМ). На теперішній час фахівці організації надають медичні послуги мешканцям району. Зокрема, лікар акушер-гінеколог проводить консультації та профогляди жінок.

4 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представником міжнародної гуманітарної організації. Обговорювались питання надання медиками організації психологічної допомоги мешканцям району, їх співпраця із закладами охорони здоров’я. Зокрема, планується проведення тренінгів, семінарів для медичних працівників району. Під час навчання медики зможуть набути знання та навички, необхідні для надання психологічної допомоги населенню.