Про роботу комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району

30 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям  району. Діяльність комісії спрямована на дієву підтримку вразливих верств населення, тих, хто, опинившись у складних життєвих обставинах, потребує матеріальної та соціальної підтримки.

Члени комісії розглянули заяви про надання матеріальної допомоги на лікування, ветеранам-ювілярам і громадянам, які постраждали внаслідок  проведення антитерористичної операції і військових дій на території району.

За результатами розгляду документів комісією прийняті рішення про надання 19 громадянам допомоги на лікування на загальну суму 35, 000 тис. грн. За заявами 30 ветеранів з нагоди їх ювілею буде виділено по 500 грн. кожному.

Прийняття рішень за деякими заявами було відкладено задля уточнення інформації.  Загальна сума матеріальної допомоги, яка згідно з рішенням комісії буде надана жителям Бахмутського району, становить 50,000 тис. грн.