A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Засідання спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації

Дата: 30.08.2019 08:58
Кількість переглядів: 536

29 серпня пройшло засідання спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації, яку очолює в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, за участі старшого дільничного офіцера поліції сектору пробації Бахмутського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, майора поліції Миколи Баулова.

На порядку денному постали питання: про хід виконання Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, які були звільнені з місць позбавлення волі» за І півріччя 2019 року, про роботу Бахмутського центру зайнятості по сприянню у працевлаштуванні особам, звільненим з місць позбавлення волі за І півріччя 2019 року, про попередження бродяжництва та правопорушень серед підлітків.

У ході роботи комісії додатково було розглянуто повідомлення Державної установи «Вільнянська виправна колонія (№ 20)» про звільнення від 15 серпня 2019 року № 6/4-4585.

За результатами  розгляду та обговорення питань членами спостережної комісії вирішено посилити взаємодію Бахмутського центру зайнятості з Бахмутським відділом поліції ГУ НП в Донецькій області; УПСЗН райдержадміністрації, Бахмутському районному центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Бахмутському міському центру зайнятості при зверненні особи, звільненої з місць позбавлення волі, надавати необхідну допомогу та про проведену роботу інформувати комісію.  

З метою здійснення заходів соціального патронажу щодо особи, звільненої з місць позбавлення волі, вирішено направити відповідного листа до Часовоярської міської ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора