Юрій Коноп провів нараду з питань погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги

Дата: 29.08.2019 14:12

29 серпня заступник голови райдержадміністрації Юрій Коноп за участі начальника Бахмутського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Донецькій області Ольги Легкової, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольги Недорізової провів робочу нараду з питань погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та проведення претензійно-позовної роботи підприємствами житлово-комунального господарства. На нараду були запрошені керівники підприємств, що надають житлово-комунальні послуги мешканцям району.

На нараді були розглянуті питання заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги, проведення претензійно-позовної роботи підприємствами та  проблемні питання щодо її ведення.

За підсумками наради керівникам підприємств доручено удосконалити ведення претензійно-позовної роботи та налагодити співпрацю з Бахмутським міськрайонним відділом ДВС ГТУЮ у Донецькій області.