Про співпрацю з Товариством Червоного Хреста України

Дата: 28.08.2019 15:10

Бахмутська райдержадміністрація плідно співпрацює з багатьма міжнародними і українськими благодійними організаціями.

28 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста України. Мова велась про шляхи реалізації в районі спільного проекту Товариства Червоного Хреста України, міжнародної гуманітарної організації ACTED, благодійної організації «ІМПАКТ»,  благодійного фонду «Право на захист», спрямованого на зменшення ризиків для мешканців населених пунктів на лінії зіткнення.

У   рамках   реалізації   проекту   для   жителів    м. Світлодарськ,   смт. Миронівський,        смт. Новолуганське, сел. Луганське, с. Кодема будуть проведені навчання щодо поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, надання першої медичної допомоги. До участі у навчаннях також будуть залучатися медперсонал, працівники промислових підприємств.

Під час навчань громадяни зможуть набути знань і навичок, які допоможуть їм уникнути загрози життю у випадках обстрілів, пожеж, виявлення вибуховонебезпечних предметів й інших надзвичайних ситуацій.