Робоча нарада з питань взаємодії первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги мешканцям району

Дата: 27.08.2019 16:44

27 серпня заступник голови Бахмутскої райдержадміністрації Юрій Коноп провів робочу нараду з головними лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради», КНП «Часовоярська міська лікарня планового лікування Бахмутської районної ради» та КЗ «Сіверська міська лікарня». Розглядались питання взаємодії закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів щодо надання медичної допомоги мешканцям району.

За підсумками проведеної наради керівникам вищезазначених структур доручено розробити порядок взаємодії та «маршрут» пацієнтів за окремими захворюваннями.