Свято до Дня незалежності України у відділенні денного перебування м. Світлодарськ

22 серпня працівники комунальної  установи «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на базі  відділення денного перебування м. Світлодарськ провели для своїх підопічних святковий захід, приурочений до Дня незалежності України.

З привітаннями та найкращими побажаннями звернулись до присутніх у залі директор територіального центру Ганна Степанова, запрошений на свято  Світлодарський міський голова Анатолій Брехунець.

З нагоди державного свята творчий колектив Світлодарського міського Палацу культури підготував концертну програму за участі підопічних відділення денного перебування. Запрошені також ознайомились з виставкою робіт слухачів Університету третього віку, присвяченою 28-й річниці незалежності України.

Святкова зустріч  продовжилась чаюванням у дружньому колі.