Керівництво та фахівці Бахмутської райдержадміністрації взяли участь у сесії Бахмутської районної ради

Дата: 21.08.2019 14:33

21 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна взяла участь у сесії Бахмутської районної ради.

На пленарному засіданні були розглянуті питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності району, в тому числі –  внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки, затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації представили проекти рішень та надали роз’яснення з питань порядку денного.

Депутатами райради прийнята низка рішень, що стосуються передачі майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів із спільної власності територіальних громад Бахмутського району до комунальної власності Званівської сільської ОТГ, щодо діяльності КУ «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради», перетворення КЗ «Сіверська міська лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради».

Також із врахуванням постанови ВРУ від 28 травня 2019 року № 2726-VIII «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Бахмутського району Донецької області» прийнято важливе рішення про згоду на зміни меж Новолуганської сільської ради та підпорядкування їй селища Гладосове Гольмівської селищної ради Горлівської міської ради. Це сприятиме створенню умов для здійснення повноважень органом місцевого самоврядування на території селища Гладосове, врегулюванню питань надання соціальних, медичних й інших послуг населенню.