Рій «Козачата» Луганської ЗОШ представлятиме Донецьку область на Зборі активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 20.08.2019 15:08

За ініціативи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки в цьому році вперше проводиться Збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи – Школа джур козацьких «Котигорошко». Збір проходитиме на території Центрального табору туристського активу учнів України (с. Осій Іршавського району Закарпатської області) з 17 по 25 червня 2019 року. Для участі запрошені рої-переможці та призери звітів роїв з усіх областей України.

Радіємо та пишаємось, що від Донецької області було запрошено єдиний рій молодшої ланки –  рій «Козачата» Луганської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бахмутського району!

Підростає зміна шкільним козацьким роям старшокласників!
Навчайтеся, наші маленькі козачата! Сил, наснаги та успіхів вам!