Про співпрацю Бахмутської райдержадміністрації з Норвезькою радою у справах біженців

Дата: 20.08.2019 14:12

20 серпня під керівництвом заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Юрія Конопа пройшла робоча зустріч з представником Норвезької ради у справах біженців (NRC) Наталією Патлатюк. На зустріч також були запрошені місцеві голови, керівники структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації.

Наталя Патлатюк ознайомила присутніх з проектом капітального ремонту пошкодженого житла в Донецькій області в 2019 році,  внутрішніми процедурами та вимогами донорів щодо відновлення суттєво пошкодженого житла.

За результатами зустрічі досягнута домовленість про співпрацю щодо реалізації вищезазначеного проекту. Наразі між Новолуганською сільською радою та NRC вже укладені дві угоди на проведення капітального ремонту пошкоджених приватних житлових будинків.